lyžovačka a zimní sporty co by kamenem dohodil

Apartmán je umístěn na strategickém místě. Doslova na dosah ruky jsou nejlepší české sjezdovky. Nejblíže je ski areál Kněžický Vrch,  kousek se nachází také skiareál Herlíkovice-Bubákov s 12 km sjezdovek různé obtížnosti. Možnost využití Skipasů.

Pouhých pár minut jízdy autem dorazíte do nejlepšího českého lyžařského střediska, skiareálu Špindlerův Mlýn. Pro milovníky adrenalinu jsou zde otevřené také snowparky a ledolezecká stěna.

Nedaleko se nachází i SkiResort Černá hora – Pec, kde vás čeká 41 km sjezdovek a lyžařských cest v celkem pěti vzájemně propojených areálech. V areálu Černý Důl si skvěle zalyžují rodiny s dětmi. Jednotlivé areály využívají pokročilých technik umělého zasněžování a mohou se chlubit nejdelší lyžařskou sezónou v ČR.

Mezi další kvalitní horská střediska v okolí patří jednoznačně skiareál Harrachov se skokanskými můstky či skiareál Rokytnice nad Jizerou.

Ve většině skiareálů jsou lyžařské školy, například sportovní a vzdělávací agenturu Yellow Point ve Špindlerově Mlýně.

Využijte turistického průvodce po okolí, ve kterém naleznete mnoho užitečných informací o sjezdovkách, záznamy z kamer, údaje o počasí atd.