Turistika na kole i pěšky

Krkonoše jsou lákadlem pro milovníky jak pěší turistiky, tak vyznavatele aktivní relaxace na kole. Jsou doslova výzvou k toulkám oslnivou krkonošskou přírodou. Na cyklisty i pěší turisty čekají desítky kilometrů značených stezek s romantickými zákoutími a zapomenutými místy.

bicycle, to go biking, cyclist-5045324.jpg
stezka4

výhledy

Vychutnejte si výhled na Krkonoše z rozhledny Žalý nebo rozhledny Hnědý vrch. Z rozhledny U Borovice pak zahlédnete i dramatické vrcholky Orlických hor. Vydejte se na oblíbenou Stezku Korunami stromů nebo si vyšlápněte na Sněžku.

atrakce

V Rokytnici nad Jizerou vyzkoušejte lanový park a bikepark. Ve Špindlerově Mlýně najdete zase půjčovnu loděk nebo si zde můžete vyzkoušet jízdu na tříkolkách. Pokud holdujete golfu a nestačí vám trénování na našem golfovém simulátoru, můžete procvičit údery i v praxi přímo na hřišti. Vynikající terén nabízí golfový klub Prosečné, golfový klub Mladé Buky či golfový klub Mladé Buky či golfový klub Semily.

lanovy park

Využijte turistického průvodce po okolí, ve kterém naleznete mnoho užitečných tipů na cyklotrasy, horské túry a mnoho dalšího.